ŽIVOT V ROVNOVÁHE
S KAŽDÝM NÁDYCHOM

Glade® Aromatherapy

Prináša uvoľnenie, radosť a pohodu. Spája pôžitok z vône so stimulačným účinkom svetla. Vône v nás vyvolávajú príjemné pocity a keď sa cítime príjemne, má to obrovský terapeutický vplyv na naše telo.

Produktový rad Glade® Aromatherapy je výnimočný vďaka prémiovým esenciálnym olejom z overených zdrojov, čistému zloženiu bez parabénov, ftalátov, umelého pižma a pridaných farbív, ako aj vďaka recyklovateľným obalom z recyklovaných materiálov.

Prečo si vybrať Glade® Aromatherapy?

KRAJINA PÔVODU

Zložky esenciálnych olejov pochádzajú z overených zdrojov z miest ich prirodzeného výskytu a tým je zaistená ich najvyššia kvalita.

ZODPOVEDNOSŤ

Minimalizujeme znečistenie životného prostredia používaním recyklovaných materiálov. Všetky obaly sú ďalej využiteľné, či znovu recyklovateľné.

ČISTOTA

Používame iba ingrediencie bezpečné pre ľudstvo a životné prostredie. Čisté zloženie, bez parabénov, ftalátov, umelého pižma a pridaných farbív.

Vyberte si ten najvhodnejší Glade® Aromatherapy produkt pre vás

Glade® Aromatherapy Cool Mist Diffuser

Elektrický difuzér Glade® Aromatherapy Cool Mist vytvára studenú hmlu, vďaka ktorej sa do vzduchu rozptyľujú esenciálne oleje. Náplne sú pripravené na okamžité použitie a obsahujú optimálnu koncentráciu esenciálnych olejov na navodenie správnej nálady. Moment of Zen a Calm Mind na upokojenie, Pure Happiness na povzbudenie. Jemné svetlo dotvára atmosféru a umocňuje pôžitok z vône. Pri použití difuzéra nie je potrebná voda.

 • 3 stupne intenzity uvoľňovania hmly,
 • 3 farebné odtiene svetla,
 • mechanizmus one-click na vloženie náplne,
 • režim spánku po 8 hodinách prevádzky,
 • náplň vydrží až 60 dní.

Glade® Aromatherapy Reed Diffuser

Dekoratívne vonné tyčinky Glade® Aromatherapy Reed Difusser uvoľňujú esenciálne oleje prostredníctvom ratanových stebiel a vytvárajú príjemnú atmosféru prevoňanú prémiovými vôňami. Moment of Zen a Calm Mind pre chvíle pokoja a harmónie, Pure Happiness na dodanie novej energie. Jantárová farba fľaštičky chráni kvalitu esenciálnych olejov.

 • 8 ratanových tyčiniek,
 • čistý dizajn fľaštičky,
 • náplň vydrží až 45 dní.

Glade® Aromatherapy Candle

Vonná sviečka Glade® Aromatherapy Candle spája pôžitok z vône so stimulačným účinkom teplého svetla. Sviečka Glade® Aromatherapy Candle patrí medzi výnimočné produkty vďaka vosku z rastlinných zdrojov bez umelých farbív, obohatenému o prémiové esenciálne oleje a v plne recyklovateľnom obale. Kovové viečko chráni stálosť esenciálnych olejov a tým aj kvalitu vône

 • bez pridaných farbív,
 • samorezný knôt,
 • veľké balenie 260 g,
 • až 60 dní horenia.

Glade® Aromatherapy Electric

Elektrický osviežovač vzduchu Glade® prevonia váš domov v priebehu okamihu. Stačí zapojiť do zásuvky a jednoducho nastaviť intenzitu vône tak, aby vám bola čo najpríjemnejšia. Osviežovač vzduchu Glade® Aromatherapy Electric dokáže nádherne prevoňať byt i priestorný dom. Škatuľka je vyrobená zo 100 % recyklovaného papiera.

 • unikátny keramický nahrievač pre konzistentné uvoľňovanie vône
 • kontrola intenzity vône
 • náplň vydrží až 100 dní

UNIKÁTNE VÔNE VYTVORENÉ NA NAVODENIE SPRÁVNEJ NÁLADY

Moment Of Zen
Lavender & Sandalwood

Levanduľa a santalové drevo sa považujú za prírodné lieky, ktoré pomáhajú upokojiť myseľ, zahnať úzkosť a podporujú pokojný spánok. Naša levanduľa pochádza z Provence vo Francúzsku a santalové drevo z austrálskych hájov.

Pure Happiness
Orange & Neroli

Pomarančový kvet zlepšuje náladu, posilňuje pocit šťastia a prehrieva dušu. Neroli (kvet horkého pomaranča) zmierňuje stres, povzbudzuje dobrú náladu a dodáva novú energiu. Náš pomarančový esenciálny olej pochádza z Brazílie a Neroli zo severnej Afriky.

Calm Mind
Bergamot & Lemongrass

Bergamot upokojuje nervy a znižuje celkové napätie. Citrónová tráva zmierňuje stres a uľavuje od bolesti. Náš bergamot pochádza z Kalábrie v Taliansku a citrónová tráva z Indie a Indonézie.

SPOJENIE DVOCH ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zakúpite